Artėjant naujiesiems 2017 metams ev. reformatų bendruomenę pasiekė džiugios žinios iš Vokietijos. Čia įsikūręs Gustav Adolf Werk fondas (www.gustav-adolf-werk.de) į kitų metų tikslus įtraukė tris projektus, kuriems bus renkamos lėšos ir suteikta finansinė parama.

Pirmasis projektas yra skirtas geresnei informacijos sklaidai internete. Ypač didelis dėmesys bus skiriamas internetiniai svetainei ref.lt stengiantis nuolatos pateikti pačią naujausią ir aktualią informaciją susijusią su ev. reformatų bažnyčios veikla visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Svetainė atnaujinama ir reorganizuojama siekiant ją padaryti patogesnę lankytojams.

 Antrasis projektas skirtas žaibolaidžių įrengimui trijose bažnyčiose – Salamiestyje, Švobiškyje ir Papilyje. Žaibolaidžių įrengimas apsaugos aukštus bažnyčių pastatus nuo žaibo pavojaus.

Trečiasis projektas skirtas gerinti Krikščioniško vaikų darželio (www.krikscioniskasdarzelis.lt) sąlygas. Savo veiklą Vilniuje 2015m. pradėjęs darželis siekia vaikus nuo mažų dienų auginti ir ugdyti Dievo Žodžio mokymo šviesoje. Gauta parama būtų panaudota prieškambario įrengimo išlaidų kompensavimui, kurio dėka darželio grupės patalpos, kuriose žaidžia vaikai taptų šiltesnės.

InfoRef.lt